Kategorie: Aktuálně ze závodů

Další uspěšný závod pro barvy Sokola Veltěž na Elimon MTB Cup Ústí.

Další uspěšný závod pro barvy Sokola Veltěž na Elimon MTB Cup Ústí.

 Včera 14.4. si pár našich Sokolíků zajelo zazávodit do Ústí nad Labem a byl, to opravdu úspěšný den. Všech 5 závodníků, totiž bralo medaili.  Letos za Sokol závodí, už i maličký Eliáš, bráška Elišky Havlové v kategorii odrážedel, který ve Spidermen oblečku rozkmital svoje nožky a do cíle si dojel pro ...

 Včera 14.4. si pár našich Sokolíků zajelo zazávodit do Ústí nad Labem a byl, to opravdu úspěšný den. Všech 5 závodníků, totiž bralo medaili.

 Letos za Sokol závodí, už i maličký Eliáš, bráška Elišky Havlové v kategorii odrážedel, který ve Spidermen oblečku rozkmital svoje nožky a do cíle si dojel pro ZLATO.

 Další startoval Robin v kategorii kluci 5-6let, který skvěle odstartoval na druhé pozici, kterou si udržel po celé 2 okruhy, kdy nekolikrát svému soupeři šlapal na paty ve snaze brát zlato, ještě v cílovce. Soupeř si ho však nechtěl nechat sebrat a tak, nakonec Robin dojel ve spurtu těsně pro STŘÍBRO.

 Jako další na startu, jsme měli jedinou holku a to Elišku Havlovou, která startovala v kategorii holky 7-8let po startu se ujala vedení, které jí sice po chvíli sebrala jedna ze soupeřek, ale Eliška šlapala do pedálů s velkým náskokem si udržela svou pozici a i ona si do cíle dojela pro STŘÍBRO.

 Poslední 2 naši, byli Denis a David v kategorii kluci 9-10let, kteří ač přihlášeni mezi prvními byli voláni na start mezi posledními a tak se Denis postavil na krajíček 2 řady a David hned za něj. Ale, už na startovní rovince soupeřům ukázali co umí a ke konci startovní rovinky se Denis ujal vedení, David se zavěsil o pár metrů zpět na 3 pozici, za jednoho ze soupeřů, který se vmáčkl mezi ně. První dva okruhy diktoval tempo Denis, při nájezdu do posledního 3 kola převzal vedení David za, kterého se Denis zavěsil a pospolu jeli poslední okruh, kdy Davidovi zbylo o malinko více sil a tak v posledním  stoupání před cílovkou Denisovi poodjel. Kluci si do cíle dojeli pro double. David bral ZLATO a Denda STŘÍBRO. Oba dojeli do cíle s obr náskokem a k jejich super výkonům, jim přišel gratulovat i jeden z trenérů tamního oddílu, což oba kluky potěšilo ;-).

Suma sumárum 5 startů a 5 medailí pro Sokol. Eliášek ZLATO, Eliška STŘÍBRO, Robin STŘÍBRO, Denis STŘÍBRO a David ZLATO.

Dobrá práce Sokolíci ;-).

print Formát pro tisk

Komentáře


icon , Gratulace pašáci ! odpovědět
avatar
Tomu říkám efektivita 1