Kategorie: Aktuálně ze závodů

Doplnění k 1. závodu BabyBikers v Čerčanech

Doplnění k 1. závodu BabyBikers v Čerčanech

Jen malé doplnění k předchozímu vyčerpávajícímu zpravodajství od Andy, proč se vlastně Ršovi tak nedařilo a skončil až na 17. místě. Hned po startu se držel ve středu pelotonu, ale bohužel hned ve druhé zatáčce v zaváděcím kole za Alaska Crocodille Strasse se srazili v ...

Jen malé doplnění k předchozímu vyčerpávajícímu zpravodajství od Andy, proč se vlastně Ršovi tak nedařilo a skončil až na 17. místě. Hned po startu se držel ve středu pelotonu, ale bohužel hned ve druhé zatáčce v zaváděcím kole za Alaska Crocodille Strasse se srazili v tlačenici s jiným závodníkem a skončili oba na zemi. Než se zvedli a podařilo se jim znovu naskočit do závodu, peleton jim přeci jen poodjel a tak se pro Ríšu letošní první čerčanský závod změnil ve stíhací jízdu. A všichni kdo trať v Čerčanech znáte, víte dobře, že zde není moc míst, kde se dá předjíždět. Ríša to nevzdal a postupně se mu podařilo prodrat se z posledního 22. místa na 17. pozici, kdy v cíli mu chybělo asi jen půl předního kola aby ve finiši se dostal na místo 16. Za mě Ríšovi děkuji, že to nevzdal a ukázal mi že je bojovník! Všem ostatním sokolíkům samozřejmě velká gratulace k jejich úspěchům a zejména Verče díky za super zážitek ze závěrečného spurtu a gratulace k zaslouženému vítěztví = vždy se vyplatí bojovat až do cíle!

Martin

Zde alespoň pár okamžiků jak se Ríša snažil postupně zdolávat soupeře před sebou. Omlouvám se za zaujatý rodičovský komentář v průběhu videa :-) 

 

print Formát pro tisk

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.