Kategorie: Aktuálně ze závodů

MČR v CX - 15.12. 2018 Mladá Boleslav

MČR v CX - 15.12. 2018 Mladá Boleslav

Tak skončila pro mě skvělá cyklokrosová sezona 2018. Sezona plná zážitků, radosti, štěstí, hrdosti - 8 vyhraných závodů, ale i smutku a zklamání, protože ne vše přichází tak automaticky, jak si představujeme a jak bychom chtěli. Stačí malé zaváhání a chybička a vše je rázem jinak. Ale tak to je a k našemu sportu ...

Tak skončila pro mě skvělá cyklokrosová sezona 2018. Sezona plná zážitků, radosti, štěstí, hrdosti - 8 vyhraných závodů, ale i smutku a zklamání, protože ne vše přichází tak automaticky, jak si představujeme a jak bychom chtěli. Stačí malé zaváhání a chybička a vše je rázem jinak. Ale tak to je a k našemu sportu to patří. Tím chci říci, že jsem si poslední závod - MČR v Mladé Boleslavi i tak užila. Byla to moje Velká jízda, protože za celou sezonu (a nejen tu cyklokrosovou, ale i MTB XCO) jsem neměla příležitost zjistit, jaké to je sjíždět závod téměř ze zadních pozic. Po pádu a spadlém řetězu hned za nájezdem ze startovní roviny jsem se ocitla kolem 25. místa. Prodrat se dopředu bylo, na trati, plné zatáček a malé možnosti na předjíždění, hodně těžké, stálo to hodně úsilí. Nicméně jsem cílovou pásku protnula na krásném 4. místě a tím se stala celkovou vítězkou letošního TOI TOI Cupu 2018 v kategorii Kadetek. Chtěla bych poděkovat celému týmu za obrovskou podporu, která pro mě hodně znamená, děkuji trenérům za obětavou práci a rodině. Bez těchto lidí by to prostě nešlo!
Teď zasloužený odpočinek a hurá na zimní přípravu a vstříc nové sezoně 2019!

print Formát pro tisk

Komentáře


icon , Gratulace obrovská ! odpovědět
avatar
Anetko, jeden závod, byť prohraný, rozhodně nepokazí extra výjimečnou sezónu ! Nebylo totiž moc závodů, kde by jsi zůstala na štítě. Největší šampioni jsou Ti, kteří umí přijímat i porážky, včetně těch smolných a odchází do dalších bojů silnější. A přesně toho šampióna jsem v Tobě viděl už 10 minut po dojetí mistráku. Úsměv na rtu, protože jsi na trati nechala maximum a stíhačka z 39.místa na brambory v pouhých 15 minutách byla úchvatná.
Děkuji za spousty nádherných zážitků, které jsi svým fanouškům i mně připravila. 1
A mimochodem moc hezky napsané zhodnocení a už se těším na rok 2019.