Kategorie: Aktuálně ze závodů

Moje první DNF v životě

Moje první DNF v životě

Dnes 15. 10. 2017 jsem se zúčastnila závodu v Aigle ve Švýcarsku. Trať se mi moc líbila a myslela jsem si, že bych mohla zajet hezký výsledek. Ale opak byl pravdou. Odstartovala jsem špatně a musela jsem se těžce prodírat dopředu, což bylo velmi těžké, jelikož tam bylo dost pasáží s jednou ...

Dnes 15. 10. 2017 jsem se zúčastnila závodu v Aigle ve Švýcarsku. Trať se mi moc líbila a myslela jsem si, že bych mohla zajet hezký výsledek. Ale opak byl pravdou. Odstartovala jsem špatně a musela jsem se těžce prodírat dopředu, což bylo velmi těžké, jelikož tam bylo dost pasáží s jednou optimální stopou. Dostala jsem se až na 14. místo, ale pokazila jsem písek a tak jsem musela běžet. V tuto chvíli mě začalo bolet břicho a předjíždělo mě spousty soupeřek. Táta řekl, že jsem se propadala jako nůž másle. Po kole a půl jsem zajela do depa a skončila. Fakt to nešlo, nejsem zrovna typ co vzdává závody, ale tohle opravdu nešlo vydržet.

A těď k tomu veselejšímu. O den dříve jsem jela závod v Hlinsku. Tady se mi závod povedlo dojet do cíle na 11. místě. Sice to nebyly UCI body (bodovalo 10 lidí), ale mám z tohoto závodu dobrý pocit.

print Formát pro tisk

Komentáře


icon , - odpovědět
avatar
Majdo nevadí, všechno je jednou poprvé a já věřím, že příště soupeřkám opět ukážeš, že s tebou musí počítat ;-) 9