Kategorie: Aktuálně ze závodů

Po třech letech na MČR v cyklokrose bez medaile...

Po třech letech na MČR v cyklokrose bez medaile...

Dne 13. 1. 2018 jsem se zúčastnila mistrovství České republiky v kategorii Women Elite. Závod se konal v městském parku v Mladé Boleslavi. Trať byla oproti minulým závodům malinko pozměněná, protože týden před startem se rozvodnil potok, kolem kterého je trať natažena. Takřka celá trať byl ...

Dne 13. 1. 2018 jsem se zúčastnila mistrovství České republiky v kategorii Women Elite. Závod se konal v městském parku v Mladé Boleslavi. Trať byla oproti minulým závodům malinko pozměněná, protože týden před startem se rozvodnil potok, kolem kterého je trať natažena. Takřka celá trať byla pod vodou. Bohužel většina vody vyschla a kde ne, tak tam se ani nenatáhlo mlíko.

Do terénu jsem najížděla kolem 10. místa, ale během prvních zatáček jsem se dokázala protáhnout na 5. pozici. V průběhu prvního kola jsem se osamostatnila na 4. místě. Takto jsem jela další tři okruhy, po kterých se na mě dotáhla dvoučlená skupinka. Myslela jsem si, že mě přežehlí, ale překvapivě jsem se s nimi udržela. Když jsem se srovnala, šla jsem na čelo a jednu soupeřku odpárala. Závod jsem si pohlídala a do cílové rovinky přijela první a tím si nejspíš zajistila 4. místo.

Ani ve snu by mě nenapadlo, že bych se mohla umístit takhle dobře.

Odkaz na fotogalerii zde. Za fotky moc děkuji jsphoto.cz, Pavel Kopecký, mAk, damynakole.cz

print Formát pro tisk

Komentáře


Nebyly přidány žádné komentáře.